centrum promocji informatyki
E-MAIL
zapisz się zapisz się zapisz się wypisz się
O NASSZKOLENIAMEDIA O NASPARTNERZYREGULAMINKONTAKT

Forum
30 edycja FORUM BANKOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ "NOWE TRENDY I TECHNOLOGIE W BANKOWOŚCI CYFROWEJ - BIG DATA, APLIKACJE RWD, ROZWIĄZANIA MOBILNE"
Warszawa, 30.03.2017 Koordynator: Iwona Nowosielska

PRELEGENCI

Prelegenci |Magda Borowik

Magda Borowik

Magda Borowik

Magda Borowik, Doradca Ministra Cyfryzacji ds. technologii finansowych, rozproszonych rejestrów i walut cyfrowych; Dyrektor Programu Blockchain w FinTech Polska
Strateg cyfrowy: ryzyko technologiczne, transformacja cyfrowa i modele biznesowe oparte na danych
Od kilkunastu lat specjalizuje się w ryzyku technologicznym. Ekspert technologii cyfrowych. Doświadczenie zdobywała w branży telekomunikacyjnej, budując łącza IP w Europie, następnie prowadząc projekty rozwijania oprogramowania w spółkach technologicznych. Przez osiem lat analityk telekomunikacyjny w globalnej firmie doradczej. Posiada także kilka lat doświadczenia w online media. Na polskiej scenie startupowej od 2011, współorganizator SWWAW, czyli Startup Weekend Warsaw. Doradca ds. technologii transakcyjnych, w tym finansowych w Gabinecie Politycznym Ministra Cyfryzacji. Prowadzi projekty eksploracyjne związane z kryptoekonomią, i technologiami rozproszonych rejestrów (Blockchain/DLT).
Fokus: decentralizacja, cyfryzacja, kryptoekonomia, waluty cyfrowe


Prelegenci |Bartłomiej Chinowski

Bartłomiej Chinowski

Bartłomiej Chinowski

Bartłomiej Chinowski – absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, autor publikacji na temat płatności elektronicznych, roli mediów społecznościowych w przedsiębiorstwie oraz z zakresu makroekonomii m.in. nt. bumów kredytów w Polsce i Unii Europejskiej. Zawodowo zajmuje się nadzorem makroostrożnościowym nad rynkiem finansowym.

Prelegenci | Arwid Mednis

Arwid Mednis

Arwid Mednis

Jest partnerem w kancelarii Wierzbowski Eversheds. Specjalizuje się w prawie administracyjnym, a w szczególności w prawie telekomunikacyjnym, ochronie danych osobowych i partnerstwie publiczno-prywatnym.
W latach 1991-2000 reprezentował Polskę w Komitecie ds. Ochrony Danych Osobowych w Radzie Europy w Strasburgu, w latach 1998-2000 był przewodniczącym tego Komitetu. Jest autorem projektów ustaw dotyczących ochrony danych osobowych i wymiany informacji gospodarczej.
Jest adiunktem na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie prowadzi zajęcia m.in. z zakresu prawa do prywatności i prawa telekomunikacyjnego.
Arwid Mednis jest autorem licznych publikacji z zakresu prawa telekomunikacyjnego, ochrony danych osobowych, e-biznesu i prawa administracyjnego oraz wykładowcą na wielu konferencjach poświęconych tym zagadnieniom.
Liczne rankingi i informatory prawnicze rekomendują Arwida Mednisa jako prawnika uznanego przez konkurencyjne kancelarie i klientów za jednego z czołowych praktyków w dziedzinie prawa telekomunikacyjnego w Polsce. W rankingu "Rzeczpospolitej" Arwid Mednis jest rekomendowanym prawnikiem w dziedzinie prawa telekomunikacyjnego, prawa własności intelektualnej i przemysłowej oraz prawa autorskiego.

Prelegenci |Daria Pawęda

Daria Pawęda

Daria Pawęda

Daria Pawęda - od 1999 r. zawodowo zajmuje się bankowością elektroniczną (m.in. bankowością internetową, bankowością mobilną, biometrią). Pracowała m.in. jako Dyrektor Zarządzający w islandzkim Kaupthing Banku, gdzie odpowiadała za projekt internetowego banku Kaupthing Edge, a także na innych menedżerskich stanowiskach związanych z bankowością elektroniczną m.in. w Raiffeisen Banku, Polbanku, Dominet Banku i Getin Banku. Obecnie pracuje na stanowisku Dyrektora Bankowości Internetowej i Mobilnej w Banku BPS, gdzie odpowiada za rozwój oraz utrzymanie bankowości elektronicznej, a także za promocję bankowości mobilnej i internetowej w mediach społecznościowych (Bank BPS Mobilnie). W swojej karierze zawodowej prowadziła bardzo duże projekty, również międzynarodowe, dotyczące wdrożeń i rozwoju bankowości internetowej, mobilnej, a także internetowego oddziału banku (także z obsługą Call Center) oraz sieci samoobsługowych oddziałów Virtual Teller Machine wykorzystujących biometrię finger vein (w tym również biometryczny podpis elektroniczny BioPKI – pierwsze tego typu wdrożenie na świecie). Jest absolwentką kierunku Finanse i bankowość (specjalizacja Bankowość) na Uniwersytecie Łódzkim, kierunku Informatyka w Biznesie (specjalizacja: E-Commerce) w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych (obecnie to Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych) oraz kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W ramach Akademii Banku BPS prowadzi także wykłady z bankowości internetowej i mobilnej oraz biometrii w SGGW w Warszawie.

Prelegenci |Wojciech Zatorski

Wojciech Zatorski

Wojciech Zatorski

Wojciech Zatorski, COO w spółce Braintri działającej w najciekawszych i najprężniej rozwijających się obszarach innowacyjnej technologii bankowej, czyli aplikacjach mobilnych, płatnościach oraz big data. Praktyk i wizjoner z mentalnością sportowca. W przejrzysty sposób potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe rozwiązania i z konsekwencją je wdrażać. Przed stworzeniem Braintri, przez 10 lat pracował na stanowisku Vice President w funduszu inwestycyjnym najpierw w USA a następnie w Irlandii, prowadząc międzynarodowe projekty na dużą skalę. Obecnie, zdobyte wieloletnie doświadczenia, przekłada na projekty realizowane przez firmę Braintri. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w obszarze IT w sektorze finansowym oraz 8 lat doświadczenia w branży kart płatniczych i płatności a także bogate doświadczenie w rozwoju bankowości mobilnej, aplikacji mobilnych a także analityki big data.

Program
Prelegenci
Informacje organizacyjne
Formularz zgłoszeniowy
Patronat medialny
Powiadom znajomego
  
e-mailkontakt Na górę strony
Copyright © 2002 Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. | ul. Miedzyborska 50 | tel. (0-22) 870 69 10, 870 69 78